rhdr
qrf
rhdr
rhdr

W skrócie: Mądry, piękny kot szuka domu Łódż i okolice
Weterynarz określił jego wiek na mniej niż rok
Po kastracji, zaczipowany, zdrowy!
Cały czarny, piękna sierść
Kocha ludzi, może być w domu z innymi kotami
Warto adoptować młodego kota, który jednak nie jest już kociakiem. Nie będzie skakał po firankach, umie korzystać z kuwety.

HISTORIA
Żebrał o jedzenie raz pod Lidlem, raz pod Żabką. Podchodził do ludzi, najpierw nieufnie, potem odważniej. W pobliżu wielka ruchliwa ulica, tory kolejowe.
Co tam robił domowy kot? Może komuś zginął, ale jeśli tak, to nikt go nie szukał. Kubuś nie był zaczipowany ani wykastrowany. Właśnie… może małe kociątko podrosło, zaczęło znaczyć teren, a zamiast kastracji trafiło na ulicę? Tego nie dowiemy się pewnie nigdy.

Dziś Kubuś jest po kastracji, zaczipowany, miał zrobiony komplet badań. Jest kotem zdrowym, testy na FIV/FeLV ma ujemne.
Na pewno miał kiedyś dom. Bezbłędnie korzysta z kuwety, inne koty zupełnie mu nie przeszkadzają. Nie zaczepia, nie reaguje na zaczepki, pokojowo nastawiony. Bardzo proludzki, uwielbia ludzi, głaskanie, poświęcanie Kubusiowi uwagi. Jak większość czarnych kotów jest bardzo mądry. Taki kot-marzenie, będzie wspaniałym towarzyszem osoby, która da mu szansę.
.
Dom, którego szukamy:
Dla Kuby szukamy bezpiecznego domu niewychodzącego w Łodzi. Warunkiem koniecznym adopcji są zabezpieczone okna, balkon.
Szukamy domu, gdzie Kubuś będzie kochanym i szanowanym członkiem rodziny, a jego zdrowie i bezpieczeństwo będzie priorytetem.
Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcyjna.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o sms na 505318719 oddzwoni opiekunka.