Afera:

sunia ok. 6 miesięcy.

Sunia wraz z rodzeństwem trafiła pod naszą opiekę. Ktoś bez żadnych skrupułów wywiózł je, zimą na pewną śmierć. Pan, który na nie trafił, znalazł się w tym miejscu zupełnie przypadkiem. Próbował znaleźć dla nich miejsce i opiekę, ale był odsyłany z miejsca na miejsce. Nasza Fundacja zdecydowała się pomóc. Co stałoby się ze szczeniakami, gdyby się tam nie zjawił? Umarłyby z głodu, z zimna, a może zostałyby rozszarpane przez lisy. Szczeniaki miały ogromne szczęście, a teraz szukają kochających domów. Do nowego domu trafią zaszczepione, odrobaczone i zaczipowane. W przyszłości zostaną wykastrowane lub wysterylizowane na koszt fundacji. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji Fundacja Azyl w Łodzi: tel. 691-799-579 i 669-705-010.