Mamba to sunia, która trafiła do naszej fundacji po tym, jak jej opiekunka ciężko zachorowała, a rodzina nie zamierzała zająć się pieskiem babci.

Nie komentujemy, bo cóż to da? Teraz skupiamy się na tym, żeby Mamba doszła do siebie i miała szansę na dobry dom.

Kiedy Mamba do nas trafiła przypominała szkielet obciągnięty skórą, a oczy ze strachu miała wielkie, jak spodki. Bała się dosłownie każdego ruchu.

Teraz powoli dochodzi do siebie, choć nadal jest bardzo, bardzo chudziutka. Na szczęście już nie “umiera” ze strachu.

Po pierwszej chwili lęku, kiedy widzi, że nic złego się nie dzieje, daje się pogłaskać i już tak panicznie się nie boi.

Mamba ma ok. 1,5 roku. Sięga poniżej kolana. Kiedy już przekona się do człowieka, będzie pieskiem do tulenia, miziania, całowania, zabawy i nauki wszystkiego, co pies powinien umieć.

Chcesz adoptować? Zadzwoń: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Na tej zbiórce chcemy pozyskać środki na jej start w nowe życie!