Lolek to młodziutki psiak, który trafił do nas wraz ze swoim kolegą Mikim.
Wcześniej mieszkały razem ale ich właścicielka nie mogła się nimi dłużej opiekować.
Psiaki są zaprzyjaźnione, więc byłoby super, gdyby trafiły do jednego domu ale rozważymy też inne propozycje. Lolek to nieduży psiak w typie sznaucerka. Zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy. Jest bardzo przyjaznym i kontaktowym psiakiem.

Lolek piesek w typie maltańczyka. I jego kolega Miki. Do adopcji tylko razem! TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Trafiły od pani, która nie mogła się nimi opiekować ze względu na pracę, w której przebywała wiele godzin.

Na dodatek sąsiedzi tak, ją zastraszyli, że kompletnie się poddała i postanowiła oddać psiaki. Codziennie po powrocie z pracy znajdowała w drzwiach zastraszające ja kartki, z których wynikało, że psy “całymi dniami szczekają”. Kiedy trafiły do nas, pierwszego dnia troszkę faktycznie poszczekiwały ale trudno się dziwić: były kompletnie zdezorientowane nową sytuacją, nowymi ludźmi, nowym otoczeniem. Po kilku dniach zupełnie się uspokoiły i są bardzo grzeczne i praktycznie kompletnie niekłopotliwe.

Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu psiaków, do czasu znalezienia im nowego dom a także na wszystko, co musimy zrobić, żeby mogły trafić do nowych opiekunów: szczepienia, odrobaczenie, zaczipowanie i kastrację – i to wszystko razy dwa!

Ciągle trafiają do nas nowe zwierzaki a my już naprawdę nie mamy środków na opłacenie tych wszystkich usług weterynaryjnych, które zresztą w ostatnim czasie koszmarnie podrożały.

Zbieramy tutaj: