Parkuś (imię po adopcji można zmienić) to kotek znaleziony w Parku Poniatowskiego. Miauczał w krzakach, zagubiony, nie wiadomo skąd tam się wziął. W okolicy ani mamy, ani rodzeństwa. Kot brudny, zapchlony, z kleszczami, brudne uszy. 

Znaleziony w krzakach w bardzo niebezpiecznym miejscu, gdzie panuje ogromny ruch samochodowy, rowerowy. Przy Dworcu Łódź Kaliska. Na szczęście po obejrzeniu przez Panią Doktor okazało się, że nic mu nie jest. Uszy wyczyszczone, kot też, odpchlony, odrobaczony. To cudowny, proludzki kotek, miłośnik przytulania. Za kilka dni będzie szukał domu. Do domu trafi zaszczepiony, zaczipowany, po osiągnięciu odpowiedniego wieku Fundacja sfinansuje kastrację.  możecie pomóc opłacić start kota w nowe życie: wizyty u lekarza, odpchlenie, odrobaczenie, szczepienia, czip, badania:

Informacje o adopcji:

Obowiązuje umowa adopcyjna wizyta przed i poadopcyjna. Do adopcji koty trafią odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane. Kotki mają założone książeczki zdrowia. Fundacja sfinansuje zabiegi kastracji po osiągnięciu przez nie odpowiedniego wieku. Szukamy wyłącznie domu, w którym jest już kot. Stasio to kot bardzo towarzyski, nie może być jedynakiem. Można go adoptować w dwupaku z innym kotkiem od nas.

Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Wyłącznie dom niewychodzący. Nasze koty jedzą same i korzystają z kuwety, ale to jeszcze dzieci i w nowym domu może im się zdarzyć nasiusiać poza kuwetą.

W sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10