Kędziorek pojechał do nowego domu!

Od soboty – 16.03.2013 Kędziorek mieszka wnowym domu. Po zaledwie trzech dniach dostaliśmy od nowych opiekunów takiego fantastycznego maila:

“Witam serdecznie,
zgodnie z obietnicą przesyłam zdjęcia. Na pierwszym jest nasz ostatni pies Mops. Czyż podobieństwo do obecnego Kędziorka nie jest duże? Nam bardzo go przypomina. Na następnych jest Kędziorek z dziećmi – Kasią, Krzysiem i swoją nową zabawką, która bardzo mu się spodobała. Nawet jak spał to była blisko. To kochany piesek. Jest z nami trzeci dzień a czujemy jakby był od zawsze. Bardzo nam wszystkim dobrze ze sobą.
Pozdrawiamy.”

Historia Kędziorka:


Kędziorek został przywiązany, w pewien upalny dzień, do ławki w parku i tak zostawiony! Na pełnym słońcu, bez kropli wody. Szczęśliwie kogoś zaniepokoiło to na tyle, że nie udawał, że “może jego właściciel zaraz wróci”. Pewnie to uratowało mu życie. Właściciel niestety nie wrócił po niego ani tamtego dnia, ani przez wiele dni później. Może to i dobrze? Bo chcielibyśmy, żeby Kędziorek trafił do najlepszego domu pod słońcem. Jest pieskiem młodziutkim, bardzo pogodnym i radosnym. Świetnie dogaduje się
z innymi psami, z którymi potrafi godzinami urządzać gonitwy i zabawy. Zupełnie nieagresywny w stosunku do ludzi. Świetnie nadawałby się więc do rodziny, w której są dzieci.

Mamy nadzieję, że teraz Kędziorek znalazł swoje szczęście. Trzymamy za niego kciuki 
i życzymy wszystkiego dobrego nowym opiekunom 🙂