Darowizny rzeczowe to bardzo ważna forma wsparcia bezdomnych zwierzaków. Nie każdy może wesprzeć nas finansowo ale z pewnością każdy ma w domu rzeczy już nie potrzebne, które nam mogą się jeszcze przydać.

1. Mogą to być stare kołdrypoduszki ( nie z pierza)koce, niepotrzebna pościel czy odzież, która przyda się nam do ocieplenia bud.

2. Mogą to być resztki płytek, które zostały po remoncie, a które my wykorzystamy w boksach dla naszych psiaków lub inne materiały budowlane.

3. Mogą to też być inne przedmioty, które Państwu są już nieprzydatne a nam przydadzą się np. jako fanty na bazarek, z którego dochód przeznaczymy na potrzeby zwierząt.

4. Jeśli macie w domu niepotrzebne klatki dla zwierzątsmycze lub obroże, to one również bardzo przydadzą się naszym podopiecznym.

5. Bardzo przyda się nam karma dla psów, kotów i królików. Świetnym pomysłem jest zbiórka karmy na ślubie, urodzinach czy innej imprezie rodzinnej lub firmowej. Zamiast kwiatów, które szybko zwiędną, zbierzcie karmę i ucieszcie nasze zwierzaki!

Jeśli macie, coś co chcecie przekazać podopiecznym fundacji AZYL skontaktujcie się z nami telefonicznie pod numerem telefonu: 691799579. Będziemy bardzo wdzięczni.