Po raz trzeci zgłoszony przez Fundację AZYL projekt wygrał konkurs FIO ogłoszony przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego i uzyskał dofinansowanie!

Bardzo się cieszymy, bo oznacza to, że w tym roku uda nam się  wysterylizować mnóstwo zwierząt a  to bardzo ważna część naszej działalności.

W ramach projektu będziemy też mogli przyjać pod opiekę więcej zwierząt i zapewnić im dom.

Ważne będą również działania edukacyjne, gdyż dzięki nim uda nam się zwrócić uwagę na problem bezdomnosci zwierząt i możliwość podejmowania działań, które będą zapobiegać narastaniu tego problemu.

No i najważniejsze: w trakcie trwania projektu będziemy zachęcać do podejmowania trudu zostania wolontariuszem naszej fundacji.

Zapraszamy osoby, które chciałyby poświęcić swój czas i działać na rzecz innych.

Potrzebujemy wolontariuszy do bezpośredniej pracy przy zwierzakach, do roznoszenia ulotek edukacyjnych, do przygotowywania ogłoszeń adopcyjnych i do wielu, równie ważnych aktywności.