Fanta, to średniej wielkości dorosła suczka, która błąkała się po łódzkich ulicach.
Na początku nieufna, powoli „otworzyła się”. Jest dosyć energicznym Psiakiem, ciekawym świata, uwielbiającym spacery.
Fanta, choć świetnie dogaduje się z Ludźmi, to jednak nie dogaduje się ze wszystkimi Psiakami.
Swoją niechęć do niektórych Psiaków okazuje w sposób stanowczy i zdecydowany.
Szukamy dla Fanty dobrego domu, najlepiej bez innych Zwierząt, i opiekuna, który podaruje jej trochę ciepła i uwagi.
Fanta, jak wszystkie nasze Psiaki, jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana.
Kontakt w sprawie adopcji: 691 799 579.

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Psa można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Jeśli prześlesz nam mailowo zgodę, umieścimy Twoje imię/nazwę firmy przy wpisie danego zwierzaka. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000