Lakier, to piesek bardzo pogodny i zupełnie nieagresywny. Jest jednak uciekinierem, kiedy tylko ma okazję, próbuje dać nogę. Dlatego szukamy dla niego opiekuna doświadczonego i uważnego, aby Lakierek już więcej nie zaginął. Dobrze ogrodzony ogród lub po prostu mieszkanie w bloku rozwiąże sprawę. Lakier powinien chodzić na smyczy.

Jest po kastracji, zaszczepiony i zaczipowany.
Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579 i 669-705-010

Każdy pies trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579

HISTORIA LAKIERA

LAKIER.  To psiaczek pochodzący z naszej interwencji w gminie Drzewica. Od jakiegoś czasu docierały do nas niepokojące wieści na temat ogromnej liczby psów bezdomnych na tym terenie i zupełnego braku reakcji urzędników na taką sytuację. Tylko
w promieniu 3km od urzędu gminy naliczyliśmy 12 psów bezdomnych.
Lakier był jednym z nich. Jakiś “dowcipniś” pomalował go całego czerwonym sprayem!
I ten biedny psiaczek leżał sobie na rynku, cały czerwony i oczywiście nikt nie zwracał na niego uwagi. My jakoś nie mogliśmy przejść obojętnie.
Udało nam się “doprać” biedną psinę z niemałym trudem, od tego czasu wygląda bardzo przystojnie. Mamy zatem nadzieję, że już zapomniał o przykrych chwilach. Lakier, to piesek bardzo pogodny i zupełnie nieagresywny. Jest jednak uciekinierem, kiedy tylko ma okazję, próbuje dać nogę. Dlatego szukamy dla niego doświadczonej rodziny.

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami.

Możemy pomagać kolejnym zwierzętom tylko dzięki Waszym darowiznom. Wasze wsparcie to nowe, lepsze życie dla wielu zwierząt.
Nr konta Fundacji
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000