Niżej zamieszczamy historię, jednak ważna informacja: okazało się, że to kot, samiec 🙂 Więc będzie Pumeks.

Taka mała kocia dziewczynka trafiła niedawno pod opiekę fundacji AZYL. Nosiły ją po ulicy dwie małe dziewczynki i choć twierdziły, że rodzice zgodzą sie na zatrzymanie kotka nie chcieliśmy ryzykować. Kotka zabraliśmy a dziewczynki dostały od nas numer telefonu z prośbą, aby rodzice się z nami skontaktowali, jeśli faktycznie kotek mógły z tą rodziną zamieszkać. Jak się zapewne domyślacie nikt w tej sprawie nie zadzwonił. Więc chyba podjęliśmy najlepszą decyzję zabierając koteczkę pod naszą opiekę. Otrzymała wdzięczne imię PUMA, choć do typowej pumy jej bardzo daleko, bo jest to chyba najdelikatniejszy kotek, jakiego kiedykolwiek mieliśmy.
Jak chce się bawić, to tak delikatnie puka człowieka łapką i nigdy przy tym nie wyciąga pazurków. Nawet prowokowana do zabawy zaczepia łapkami i też jeszcze nigdy nie zdażyło jej się kogokolwiek drapnąć. Grzeczniutka, spokojna – Pumka, to kot idealny. Jest zaszczepiona, odrobaczona i będzie też na koszt fundacji wysterylizowana, jak tylko odrobinę podrośnie.
Kontakt w sprawie adopcji kociego ideału: tel. 691799579.

Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Dla kotki szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonami.

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Psa można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Jeśli prześlesz nam mailowo zgodę, umieścimy Twoje imię/nazwę firmy przy wpisie danego zwierzaka. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000 Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812