Pumeks dziś odwiedził panią doktor z lecznicy Dr Siedla w Tesco. Wcześniej został już odrobaczony, a dziś przyszła pora na szczepienie. I właściwie nie ma przeciwwskazań, żeby kolejna podróż byłą już tą do nowego domu.
Pumeks to megagrzeczny kotek: nigdy nie zdarzyło się, żeby nas udrapnął, czy próbował ugryźć. W lecznicy też zachowywał się wzorowo. O takim kocie marzy chyba każdy miłośnik kotów.

Wiemy, że małe kotki są słodkie. Ale szybko rosną. Adopcja to zobowiązanie nawet na 20 lat.

Fundacja Azyl szuka dla kotów będących pod naszą opieką odpowiedzialnych domów na zawsze. Do końca życia kota. Nasi podopieczni muszą mieć zagwarantowane bezpieczne życie i nigdy nie mogą trafić na ulicę.

Szukamy domów:

• z zabezpieczonymi siatką oknami
  • z zabezpieczonym siatką balkonem
  • z których kot nigdy nie będzie wychodził sam bez opieki (domy niewychodzące)
  • które zobowiążą się pisemnie do kastracji/sterylizacji zwierzęcia pod osiągnięciu przez nie odpowiedniego wieku (możliwa pomoc finansowa Fundacji w opłaceniu zabiegu)
  • gdzie priorytetem będzie zdrowie kota, a w razie choroby wizyta u weterynarza
  • gdzie kot będzie kochanym i szanowanym członkiem rodziny, a najchętniej gdzie nie będzie jedynym kotem.

Tel. w sprawie adopcji: 691799579

Abyśmy mogli zapewniać naszym zwierzakom leczenie, szczepienia i wszystko, to czego potrzebują, potrzebne nam jednak Wasze wsparcie. Bardzo prosimy o najmniejsze nawet wpłaty na nasze kont. Numer konta Fundacji Azyl:
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000