Daisy w chwili znalezienia:

Trochę informacji o suni:
– ok. 2-3 lat
– znaleziona siedząca przy drodze niedaleko Zelowa, 50 km od Łodzi.  Była tragiczna pogoda, a sunia czekała przy drodze i wskakiwała do wszystkich samochodów, które zatrzymały się w okolicy.  Jest wielkie prawdopodobieństwo, że szukała samochodu, który ją tam wyrzucił 🙁 . Lokalni mieszkańcy ją dokarmiali.
– była strasznie zapchlona i cała pokryta dredami/kołtunami, szczególnie w okolicach mordki i brzuszka.  Na plecach miała krótsze włosy i uczulenie od pcheł.  Od razu została odpchlona i odrobaczona przez osoby, które ją znalazły.  Założono książaczkę zdrowia.
– w domu została wykąpana i kilka dni później zawiaziona do Pani Doroty Szydlik z salonu pielęgnacji i strzyżenia psów SABA na ul. 6 Sierpnia 51 w Łodzi, która ostrzygła pasa za darmo! …. i nazwała sunię Daisy.
– nastepnie Daisy została zawieziona do Pani dr Anny Wojtczak (gabinet weterynaryjny Centrum Dr Seidla przy Tesco), gdzie została zaczipowana i zaszczepiona. 
– Daisy jest nadal w domu tymczasowym w Łodzi.  Jest bardzo spokojna, rzadko kiedy szczeka, czasem “burczy” jak jej coś nie odpowiada.  Dogadała się z kotką.  Nie przepada tylko za małymi dziećmi.  Wychodzi ładnie na spacer i bardzo szuka ludzkiego kotaktu. BARDZO!  Ogólnie super grzeczny przytulak :).

Każdy dorosły pies adoptowany od nas jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

KONTAKT w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10
Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji.

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Każde zwierzę z Azylu można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl
Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.