Pogo to piesek, który zanim do nas trafił musiał przeżyć niejedno.

Ale mimo to, pozostał przemiłym, bardzo pogodnym psiakiem – stąd jego imię.

Początkowo mieszkał u nas w boksie ale panicznie bał się zamknięcia i dosłownie rozpruwał każdy boks, próbując sie z niego wydostać.

Postanowiliśmy zabrać go do domu ale i tu zamknięcie powodowało, że źle znosił przecież wydawałoby się dużo lepsze warunki.

Jak był w domu, to otwierał sobie wszystkie drzwi i wychodził na zewnątrz (oczywiscie zostawiając wszystko otwarte i “wietrząc mieszkanie)”.

Jak już wyszedł na podwórko, a my zamknęliśmy drzwi, to natychmiast chciał znowu wejść i znowu otwierał wszystkie drzwi.

Teraz mieszka na stałe na zewnątrz, choć jeśli tylko jest burza lub np. Sylwester, to Pogo siedzi w domu przy głośno włączonym radiu, bo niestety bardzo się wtedy boi.

Ale okazało się, że właśnie kiedy do dyspozycji ma całe podwórko czuje sie najlepiej. I okazało sie, zę choć jest przemiły i bardzo posłuszny, to czuje sie w obowiązku

pilnować swojego domu i już nie raz zdarzyło się, że uszczypnął kogoś w tyłek. Ale oczywiście później nadrabia urokiem!

Na zdjęciu Poguś, który wyczekał, jak Klocuś na chwilkę opuścił swoje ukochane miejsce, legowisko od Legowiska dla schroniska, i zaraz wskoczył w wygrzane posłanko, choć obok stoi drugie, dokładnie takie samo.

No więc, żeby było sprawiedliwie też dostał ciepły kocyk. 

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Każde zwierzę z Azylu można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl
Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.  

Kategorie: Aktualności