Choć zima jest w tym roku wyjątkowo łagodna dla naszych zwierzaków, to i tak w okresie zimowym podajemy im ciepłe jedzenie.

Ale, aby było to możliwe, musimy mieć sprzęt, który pozwala pogrzać tak dużą ilość jedzenia w jednym czasie.

I tu nieoceniony jest parnik, w którym możemy jednorazowo ogrzać jedzenie dla wszystkich zwierzaków a także w dowolnej chwili dodatkowoto jedzenie podgrzać. Bo u nas karmienie zajmuje około dwóch godzin. W każdym innym przypadku ostatnie zwierzaki jadłyby już jedzenie, które jest lodowate.

Nasze zwierzaki, to w większości staruszki, dla których pobyt w boksie zimą, to dość trudna sytuacja. Każdego dnia sprawdzamy, czy ich posłania są suche (bo zdarza się, że nie zawsze kontrolują swoje potrzeby a nie chcemy, żeby spały na mokrych kocach), każdego też dnia staramy się, aby na noc dostały ciepły posiłek, który pomoże im przetrwać najchłodniejsze noce.

Parnik, którego używaliśmy do tej pory jest juz dość zniszczony a do tego, ze względu na kolejne trafiające do nas zwierzaki, stał się już niestety za mały.

Bardzo chcielibyśmy kupić dla nich większy parnik, 100 litrowy. Potrzebujemy pieniądze na zakup, a także transport z Głowna.

A może znajdzie sie ktoś, kto jeździ na tej trasie większum samochodem i mógłby nam tak parnik przywieźć?

ZBIERAMY TUTAJ:

Kategorie: Aktualności