Na psiaki trafiliśmy zupełnie przez przypadek: jadąc samochodem zobaczyliśmy przy drodze szczeniaka.

Kiedy się zatrzymaliśmy, okazało się, że z pobliskich zarośli wybiegło kilka innych psów.

Po krótkim rozpytaniu poznaliśmy ich historię. Okazało się, że psiaki mieszkają w pobliskim gospodarstwie i mają

właściciela, który, jak może, na miarę swoich możliwości,stara się o nie dbać.

Psiaki są w dobrej kondycji i z pewnością nie są źle traktowane ale niestety nie są wysterylizowane, co powoduje, że niestety stale się rozmnażają.

Ich gromadka z roku na rok się więc powiększa. Postanowiliśmy oczywiście pomóc, bo doceniamy starania właściciela, żeby mimo tak dużej gromady starać się zapewnić im opiekę.

Zawieźliśmy panu już trochę karmy ale tym, czego psiaki najbardziej potrzebują są sterylizacje i inne zabiegi weterynaryjne (odrobaczenie, szczepienia).

Dlatego bardzo prosimy o pomoc – psiaków jest naprawdę sporo, więc i koszty nie będą małe.

Chcielibyśmy też dla najmłodszych psiaków znaleźć nowe domy. Poniżej zdjęcia pierwszych dwóch psiaków, które czekają na domy.

Zbiórka:

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc.

Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna.

KONTAKT w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Możemy pomagać tylko dzięki wsparciu osób takich jak Ty!

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl