Kiki, to mlodziutka suczka, która praktycznie wyszła nam pod kola samochodu.

jechaliśmy dość ruchliwą trasa i nagle na naszej drodze pojawiła się Kiki. Wyglądało, jakby wyszła spod płotu opustoszałej posesji.

Nie wiemy, czy ktoś ją tam zostawił bez opieki i właściwego zabezpieczenia, czy też ktoś zupełnie inny ją na pustą działkę podrzucił.

Efekt był taki, że nie mogliśmy jej tam zostawić, bo wyglądała, jakby nikt tam od dawna się nie pojawiał a sunia miała możliwość “wędrowania” po ruchliwej jezdni.

Na wypadek, gdyb to jednak był psiak z tej posesji, zostawiliśmy kartkę z informacją, gdzie piesek przebywa. Ale choć minęło już kilka dni, niestety nikt się w sprawie suni nie odezwał.

Wygląda, więc na to, że nasza decyzja, żeby zaopiekować się tą słodką sunią była właściwa.

Sunia ma ok. pół roku i będzie pieskiem sredniej wielkości. Jest bardzo spokojna, choć uwielbia się też bawić z innymi psami i wtedy staje się bardzo radosna.

Jak tylko wiek na to pozwoli sunia zostanie wysterylizowana. Tymczasem chcemy zebrać 200 PLN na jej profilaktykę zdrowotną: odrobaczenie, szczepienia, czipowanie.

Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna.

KONTAKT w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Możemy pomagać tylko dzięki wsparciu osób takich jak Ty!

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl