Wyniki badań:

I email od Doktor Karoliny Kondal:

“No i stało się!!!Jest rewelacyjnie! Wyniki-bajka. 
Parametry wystrzeliły pięknie w górę, limfocyty spadły, steryd zrobił swoje – układ odpornościowy odczepił się od płytek a szpik produkuje już nowe, własne! Wzrost z 26 na 108 w 4 dni to fantastyczny wynik. Reszta wyników po tygodniu od katastrofy i przetoczenia jest już tylko o połowę poniżej normy. 
Myślę że za tydzień krew wróci do prawidłowych wartości.

Nic dziwnego, że piesek tak dobrze się czuje. 
Nie pozostaje nam nic innego jak karmić, głaskać i pomagać mu ćwiczyć, dużo ćwiczyć coraz silniejsze nóżki. Jeśli dalej tak będzie się poprawiał, a jak na razie codzień jest lepiej, to za miesiac-dwa mały będzie trochę krzywym, ale sprawnym, normalnym psem.
Aż się wierzyć nie chce jaki obrót przybrała sprawa. Dziś przecież dopiero 2 tydzień jak jest u mnie. 
Jakie to szczęście że nie podpisali Państwo tej zgody… (na eutanazję).
Za ok tydzień, jak już psiak się odkarmi planuje wytężona prace nad sprawnością Laska. Jestem niemal pewna, że on jest wstanie być znacznie czystrzym psem jeśli tylko będzie sprawniejszy. Boi się obroży i pociągania za nią, więc nauczę go używania szelek. Zrobię wszystko co w mojej mocy żeby dać mu szansę na adopcje. Przeszedł tak dużo złego że zasługuje na kochającego opiekuna, życie w lecznicy czy fundacji to nie to samo…on bardzo chce być numerem 1″

Prosimy o wsparcie zbióki

Kategorie: Aktualności