Motto, które często nam towarzyszy to “złe historie mogą się dobrze skończyć”.

Aby tak się stało potrzebna jest nasza praca, wytrwałość, determinacja. Ale potrzebni są też dobrzy ludzie, którzy nas w naszych działaniach wspierają.

Bez takich “cichych aniołów” niewiele moglibyśmy zdziałać. Nie wszystkim jesteśmy w stanie osobiście podziękować, choć każdej takiej osobie jesteśmy z całego serca wdzięczni.

Za wsparcie finansowe, za dary rzeczowe, za karmę ale przede wszystkim za wspaniałe domy dla naszych podopiecznych.

Jedną z takich osób jest pan Łukasz z żoną. Kilkakrotnie już obdarowali naszych podopiecznych  bardzo dużą ilością karmy a kiedy napisaliśmy, że jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji finansowej nie namyślali się długo i przekazali naszej fundacji wsparcie finansowe. Bardzo dziękujemy, że zawsze możemy na Państwa liczyć.

Najbardziej jednak chcielibyśmy podziękwać za dom dla Cezarka.

Cezarek trafił do nas jako szczeniak. I choć był uroczym psiakiem przez długi czas prześladował go pech i nie znalazł przez wiele lat domu.

Kiedy już zaczęliśmy tracić nadzieję, że i do niego los się uśmiechnie, wypatrzyła go jedna pani. Kiedy wydawało się, że prześladujący go pech się skończył pani zadzwoniła, że musi oddać Cezarka, bo wyjeżdża za granicę. I tak Cezarek, po 3 miesiącach w przytulnym mieszkaniu trafił ponownie do fundacyjnego boksu. Brzmi smutno? Tak ale….

I w tym miejscu zaczyna się cudowna historia Czezarka. Pieska już nie najmłodszego, nierasowego ale jak sie okazuje jednak szczęściarza.

Cezarka wypatrzyła żona pana Łukasza i adoptowała go szukając towarzysza i przyjaciela dla swojego dziadka. A kiedy dziadek nie mógł się juz pieskiem opiekować Cezarek trafił do pana Łukasza i jego żony.

I jest to najcudowniejszy dom, do jakiego mógł trafić pies. Otoczony jest troską i miłością i towarzyszy na co dzień życiu swoich właścicieli, którzy prowadzą salon samochodowy.

Cezarek “pomaga” sprzedawać samochody, a że jest przesympatycznym zwierzakiem, często wzrusza klientów, którzy wrzucają datki do puszki na pomoc bezdomnym zwierzakom. Gorąco polecamy Autokomis Pana Łukasza: https://www.facebook.com/V12Autokomis/