Milusia, roczna koteczka szuka bezpiecznego domu na zawsze.
Milusia to śliczna, kochana, przymilna bura koteczka, która pierwsze miesiące życia spędziła z mieszkającym w Polsce Ukraińcem. Pan ten postanowił wrócić do kraju, a znalezienie domu kotce powierzył nam.
Koteczka kocha ludzi, zawsze była jedynym kotem. Załatwia się do kuwety, nie niszczy, do nowego domu trafi po sterylizacji.
🏠 Dom, którego szukamy:
Dla Milusi szukamy bezpiecznego domu niewychodzącego w Łodzi i okolicach. Warunkiem koniecznym adopcji są zabezpieczone okna, balkon.
Szukamy domu, gdzie Milusia będzie kochanym i szanowanym członkiem rodziny, a jego zdrowie i bezpieczeństwo będzie priorytetem.
Milusia będzie adoptowana przy pośrednictwie Fundacji Azyl. Przed i po adopcji odbędzie się wizyta w domu, gdzie będzie mieszkała.
🍀 Osoby zainteresowane adopcją proszę o sms, oddzwonię: 505318719