Domu szuka cudowny, wspaniały kot Stasio. Znalazła go nasza koleżanka, myślała, że to martwy jeż leży przy ruchliwej ulicy. Podeszła sprawdzić, czy na pewno nie żyje. Okazało się, że to maleńki trzęsący się ze strachu kotek.

Stasio swoją przecudną urodą i miłym usposobieniem podbił wszystkich, którzy stanęli na jego drodze. Od drugiego dnia w domu tymczasowym nie był już dzikim kotem wolnożyjącym, ale kulką mruczenia, tulącą się do człowieka i zabiegającą o uwagę. U nas nauczył się sam jeść.

Zabawy w domu tymczasowym:

Obecnie Stasio jest leczony na kaliciwirozę. Przechodzi ją łagodnie w porównaniu do innych naszych kotów w domu tymczasowym, pierwsze objawy miał już u nas i od razu zostało wdrożone leczenie. Do adopcji trafi po wyleczeniu i zaszczepieniu.

Stasio jest kotkiem bardzo aktywnym. Lubi poleżeć z człowiekiem, ale najbardziej lubi się bawić z innymi kotami. Zaczepia każdego i wciąga w gonitwy. Dlatego szukamy dla niego domu z innym kotem/kotami.

Informacje o adopcji:

Koty są obecnie leczone na kaliciwirozę, do adopcji trafią po wyleczeniu.

Obowiązuje umowa adopcyjna wizyta przed i poadopcyjna.

Do adopcji koty trafią odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane. Kotki mają założone książeczki zdrowia. Fundacja sfinansuje zabiegi kastracji po osiągnięciu przez nie odpowiedniego wieku.

Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Wyłącznie dom niewychodzący.

Koty jedzą same i korzystają z kuwety, ale to jeszcze dzieci i w nowym domu może im się zdarzyć nasiusiać poza kuwetą.

Kontakt w sprawie adopcji: 505318719 (proszę o sms, oddzwonię)

Prowadzimy zbiórkę na sfinansowanie leczenia kotków w naszym domu tymczasowym, jeśli możecie pomóc zapraszamy do wsparcia: