Ogłoszenie grzecznościowe. Mała – wcale nie jest taka mała, sięga powyżej kolana. W typie owczarka niemieckiego / ogara. Ma ok. 2 lat. Jest radosna, kontaktowa, lubi ludzi, do psów jest obojętna. Lubi przychodzić do człowieka przytulać się i być miziana. Na spacerze pilnuje się człowieka. Chwilowo przebywa u pani, która ma problemy z poruszaniem, dlatego pilnie szuka domu już na zawsze. Najprawdopodobniej została wywieziona i wyrzucona. Sunia błąkała się kilka dni w okolicach torów kolejowych Grotniki / Jedlicze / Ustronie i nie opuszczała tego miejsca. W chwili znalezienia 06.08.2023 była zadbana, lekko wychudzona. Nie miała chipa. Szuka kochającego domu i człowieka dla którego pies jest przyjacielem i członkiem rodziny. Brać i kochać. Kontakt Fundacja Azyl.