Buba to kocie dziecko, przebywa w domu tymczasowym i bardzo pilnie szuka domu! Buba kocha zabawę, szukamy domu z innym młodym kotem. Można adoptować w dwupaku (dwa koty od nas z Fundacji).
Korzysta z kuwety! Zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana.
Fundacja sfinansuje zabieg sterylizacji po osiągnięciu przez Bubę odpowiedniego wieku.

🏠 Dom, którego szukamy:
Dla Buby szukamy bezpiecznego domu niewychodzącego. Warunkiem koniecznym adopcji są zabezpieczone okna, balkon.
Szukamy domu, gdzie Buba będzie kochanym i szanowanym członkiem rodziny, a jej zdrowie i bezpieczeństwo będzie priorytetem. W sprawie adopcji prosimy dzwonić do Fundacji Azyl: 691-799-579 i 669-705-010

Buba, kotka ma 4 tyg. Umaszczenie szare z czarnym. Korzysta już z kuwety. Najlepszy dom, to dom z innym małym kotem, aby kociaki mogły zająć się sobą i nie były bardzo absorbujące dla człowieka. Ponadto koty najlepiej czują się w dwupaku. Nie bardzo wiadomo skąd się wzięła. Pani która ją przyniosła stwierdziła, że albo ktoś ją weźmie, albo zostanie sama na dworzu. Obecnie kicia przebywa w domu tymczasowym.

Prosimy o wsparcie na utrzymanie kotki, szczepienia, Fundacja Azyl pokryje koszty jej sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

Każdy kot z naszej Fundacji szuka domu, z którego nie będzie wypuszczany (dom niewychodzący). Z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Są to warunki konieczne adopcji.
W sprawie adopcji prosimy dzwonić do Fundacji Azyl: 691-799-579 i 669-705-010