Henia. Sunia, która została znaleziona na cmentarzu. Długo ukrywała się między grobami, uciekając przed ludźmi.

Nie wiemy, czy został tam pochowany jej opiekun i ona próbowała przy nim zostać, czy też znalazła sie tam przypadkiem.

Kilka razy robiliśmy podejście, żeby ją złapać. Nie było to łatwe ale po wielu próbach i zaangażowaniu sporej grupy osób się udało.

Henia jest u nas już kilka lat ale niestety nadal jest pieskiem dość nieufnym i wycofanym.

Świetnie dogaduje się z psami , kontaktu z ludzmi specjalnie nie potrzebuje.

Szukamy dla niej opiekuna wirtualnego, bo najprawdopodobniej zostanie u nas na zawsze. Aby zostać wirtualnym opiekunem Heni, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Jeśli prześlesz nam mailowo zgodę, umieścimy Twoje imię/nazwę firmy przy wpisie danego zwierzaka. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000 Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.