Tego pieska nie ma już z nami od lat. Kiedy latem 2019 zmienialiśmy stronę na nową wiele osób pytało nas: po co Wam te stare zdjęcia? Przecież te psy od lat nie żyją, po co zamieszczać je na stronie?Dla nas sprawa jest oczywista. Chociaż codziennie zajmujemy się nowymi zwierzętami, pamiętamy też o tych, które już odeszły. Które były z nami, dały nam swoje zaufanie i radość. Którym my daliśmy dom. Niektóre były z nami wiele lat i u nas zmarły. Były członkami naszej rodziny. Dlatego postanowiliśmy zachować ich wpisy, zdjęcia z z czasów, kiedy szukaliśmy im domów. Bo one nigdy nie znikną z naszego serca. Dlaczego mają zniknąć z internetu wraz z przeniesieniem strony?

KAPSELEK trafił do nas przyprowadzony przez właścicielkę, która miała podobno chorą mamę i prosiła o przetrzymanie pieska przez dwa tygodnie.

Niestety, mimo iż mieszkała dwie ulice dalej, nigdy się juz po Kapselka nie zjawiła. My też nie próbowaliśmy oddać jej Kapselka na siłę, bo pewnie i tak wylądowałby na ulicy. Tym bardziej, że musiał to być nie najlepszy dom, bo Kapselek jest trochę nerwowym 
i lękliwym psiakiem.

Mamy jednak nadzieję, że jeśli poczuje się 
w nowym domu bezpiecznie, to zapomni 
o wszystkim, co go spotkało.

Kategorie: Pożegnania