Tego pieska nie ma już z nami od lat. Kiedy latem 2019 zmienialiśmy stronę na nową wiele osób pytało nas: po co Wam te stare zdjęcia? Przecież te psy od lat nie żyją, po co zamieszczać je na stronie?Dla nas sprawa jest oczywista. Chociaż codziennie zajmujemy się nowymi zwierzętami, pamiętamy też o tych, które już odeszły. Które były z nami, dały nam swoje zaufanie i radość. Którym my daliśmy dom. Niektóre były z nami wiele lat i u nas zmarły. Były członkami naszej rodziny. Dlatego postanowiliśmy zachować ich wpisy, zdjęcia z z czasów, kiedy szukaliśmy im domów. Bo one nigdy nie znikną z naszego serca. Dlaczego mają zniknąć z internetu wraz z przeniesieniem strony?

Chrypa swoje wdzięczne imię zawdzięcza bardzo charakterystycznemu szczekaniu. Wygląda to tak, jakby kasłała. Jest bardzo pogodnym psiakiem, zupełnie pozbawionym agresji.

Uwielbia biegać i bawić się. Potrafi chwilę stać zupełnie bez ruchu a później jak wystrzelona podskoczyć i popędzić w tylko sobie znanym kierunku. Taki śmieszny, fajny psiak.

Szukamy dla niej bardzo odpowiedzialnych opiekunów, gdyż jest to pies, który w przypadku zaginięcia lub porzucenia absolutnie nie poradzi sobie w samodzielnym życiu.

W ostatni weekend zabraliśmy Chrypę na plan zdjęciowy do lasu 🙂 Chcieliśmy pokazać wszystkim jak uroczą i pełną wdzięku sunią jest nasza Chrypa. Brykała i goniła po lesie jak szczeniaczek.

Kategorie: Pożegnania