Kiedy Stasia trafiła do naszej fundacji poruszyła wiele ludzkich serc.

Była zabiedzona, znękana psychicznie a przede wszystkim chora. Miała ogromne, ropiejące rany na plecach, które długo nie chciały się goić.

Dzięki wsparciu darczyńców udało nam się ją wyleczyć. A teraz Stasia najbardziej na świecie potrzebuje kochającego domu.

Jest cudownym, łagodnym i bardzo kontaktowym psem. Stasia to pies, który mógłby zamieszkać zarówno w domu z ogródkiem, jak i w mieszkaniu.

Jest bardzo grzeczna i pięknie chodzi na smyczy.

Wcześniejsze zdjęcia:

Stasia trafiła do nas w bardzo złym stanie. Jej plecy pokryte byly ropiejącymi ranami. Była też wychudzona i mocno przestraszona.

Dzięki wielkiemu sercu bardzo wielu osób udało nam się ją wyleczyć a także odkarmić. Bardzo też poprawił się jej stan psychiczny.

Przestała być już tak bardzo wystraszona i taraz szuka kontaktu z człowiekiem.

Stasia jest też już po sterylizacji. Wcześniej została zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana.

Co teraz? Teraz szukamy dla Stasi najcudowniejszego na świecie domu.

To przemiły, spokojny pies, pięknie chodzi przy nodze. Ewidentnie miała kiedyś dom. Szkoda, że jej nie docenił.

Pies trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna.
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579 i 669-705-010