Pamiętacie Laska?

Dziś mamy opis wizyty i fakturę do zapłacenia….

Publikujemy do wglądu opis badania/wizyty i kolejną fakturę za leczenie Laska. Kolejna faktura za tomograf to będzie 850 PLN.

Z Laskiem było bardzo słabo. Bardzo. Dostaliśmy zalecenie, aby wykonać badanie tomografem. Koszt: 850 PLN. Ogromna kwota, ale ten pies walczył o życie sam, bez jedzenia, w ogromnym cierpieniu DWA TYGODNIE. Czy możemy odpuścić my, bo za dużo kosztuje jakieś badanie? Oczywiście, że nie. Niestety, tomograf nic nie wykazał. Żadnej przyczyny słabości psa czy jego wychudzenia. Lasek naprawdę w złym stanie, w dodatku trudno mu podać leki, założyć cewnik, bo boi się i reaguje agresją. Mimo słabości. Po prostu boi się ludzi. Nie miał dobrych doświadczeń.

Stan Laska pogorszył się na tyle, że zaproponowano nam eutanazję. Ale nie chcemy się poddawać, bo on też tak długo się nie poddał. Mimo samotności, cierpienia i braku nadziei. Ale, zeby dalej walczyć o jego życie potrzebujemy środków na zapewnienie mu dalszego leczenia i opieki.

Jeśli tak jak my wierzycie, że każdy pies zasługuje na najlepsze leczenie i walkę do końca o jego życie i zdrowie, wesprzyjcie nas. Zbieramy tutaj:

Kategorie: Aktualności