Poznajecie? To Lusia. Dziękujemy każdemu, kto wpłacił chociaż złotówkę na ratowanie tej suni. Kto udostępnił post. Kto przekazał na 1% podatku (nasz KRS 0000303812, pamiętajcie!

Zobaczcie tylko. To dowód na to, że naprawdę warto pomagać i że pieniądze, które wpłacacie na rzecz naszej fundacji są wykorzystane najlepiej, jak to możliwe.
Ta sunia była praktycznie skazana na śmierć: jej kręgosłup był tak połamany, że w każdej chwili groził jej paraliż albo śmierć a operacji, która była jedyną szansą praktycznie nikt nie chciał się podjąć. Wszędzie słyszeliśmy, że nie ma szans i że jest to pies do eutanazji.
Dramatycznej próby ratowania Lusi podjął się jedynie doktor Owczarek z Aleksandrowa Łódzkiego. I się udało. Choć za operację, hospitalizację i dalsze leczenie musieliśmy zapłacić ponad 5000zł!
Ale zobaczcie, czy nie było warto podjąć tej proby? Nawet za wszelką cenę?
Lusia zachowuje się, jak zupełnie normalny pies. A raczej, jak trochę nienormalny, bo jest ponadprzeciętnie radosnym psem. Biega, skacze, cieszy się ze wszystkiego i do każdego.
I zarażą swoją radością inne psy, które biegają za nią po podwórku, bo to ona jest oczywiście przywódcą tej radosnej bandy.
Jedyne, co pozostało jej po tej strasznej przygodzie, to lekkie ograniczenia w ruchu głowy. Ale widać to tylko wtedy, gdy próbuje się po psiemu “otrzepać” kręcąc głową.
To naprawdę niesamowite, że udało się, jak uratować. Dzięki Waszej pomocy!
Powolutku szukamy dla Lusi nowego domu. Najlepszego. Może ktoś szuka takiej radosnej iskierki?

Szukamy odpowiedzialnego i kochającego domu na zawsze.

Psiak trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany.

Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna.

KONTAKT w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Możemy pomagać tylko dzięki wsparciu osób takich jak Ty!

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl

Historia suni: